Deepcool Ultra-portable Case | CH160 WH | White | Mini-ITX | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH160-WHNGI0-G-1
- Saadavus: 5
-
65€
Deepcool Ultra-portable Case | CH160 WH | White | Mini-ITX | ATX PS2
| All | |
| Draivilahtrid | 1x 3.5" 1x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini-ITX |
| Laienduspesad | 3 |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Ultra-portable Case |
| Producer product name | CH160 WH |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






